Mercedes Benz C200 -02

Shitet nga: Shkelqim sinani 07 Dhj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Durrës
C clas 200 automatike navigator xseno perde anesore dhe mbrapa orgjinale te mercedezit disje goma te reja te sapo vena marka mishelin..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim