Mercedes Benz C180 1.8 Benzin -96

Shitet nga: Alban 09 Tet 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Mercedes Benz C180 , Benzin , me letra dhe ne gjendje te mire.

Cmimi i padiskutueshëm !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim