Mercedes-Benz C 270 -01

Shitet nga: roland 06 Sht 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina eshte me dogane dhe siguracion te prere per nje vite.
navigator,sedilie lekure,perde elektrike,sensor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim