Mercedes Benz C 220 CDI -00

Shitet nga: mercedes benz 30 Tet 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Durrës
shitet mercedes benz c 220 cdi ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike kambio automatike drita xenon sensor parkimi sendilje mershini tapiceri e re shume e paster Cel : 0685170980
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim