Mercedes Benz C 220 CDI -00

Shitet nga: arlind 14 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Mercedes Benz C 220 CDI ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ngjyr e zeze me letra italiane Sport kambio automatike tiptronic sendilje mershini tapiceri e paster bezhe. Cel:0685170980
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim