Mercedes Benz A170 CDI -01

Shitet nga: serxho 08 Gsh 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
Mercedes Benz i vitit 2001 i cili ka nje motorr A170 CDI Avangard dhe punon me naft. Kjo makine eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte mbajtur shume mire, ka pes porta dhe pes vende ka gjithashtu edhe Airbag.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim