Mercedes Benz 320 dizel -03

Shitet nga: Besi 28 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Durrës
Mercedes Benz S 320 viti 2003 me dogane te paguare ekran i madhe plus dhe ekrane mbrapa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim