Mercedes Benz 190 -86

Shitet nga: Genci 13 Krr 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte shum ne gjendje te mir eshte viti prodhimit 1986 po eshte komplet e 1991 xhamat e par i ka elektrronik.. Eshte shum ne gjendje te mir
sendilje ngjyr bexh me fryrje abs dekumentat i ka der ne korrik te 2015 cmim i diskutushem nderrohet dhe me ndonje classe te 99
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim