Mercedes-Benz

Shitet nga: Ardian Sinamati 09 Maj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
Mercedez-Benz classic
Viti i prodhimit:Fundi i 1999.
Kambio: Manuale.
Karburanti: Nafte.
Ngjyra: Blu e erret.
Gjendja motorrike: 180.000 KM. Ne gjendje te shkelqyer.
Pasqyrat e mbyllen me buton dhe jan elektronike.
Kualidimin e ka te paguar deri ne vitin tjeter te muajit gusht.


Shitet per arsye se dua te mar nje Benz me te ri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim