Mercedes Benz -95

Shitet nga: ervis 06 Dhj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Ka xhama te zi origjinal, elektrike, impiant gazi me baxha tapiceri, lekure bezhe, disqe 18, letra te paguara deri ne korrik.
Pres telefonat serioze.
te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0665407407
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim