Mercedes A170 cdi -03

Shitet nga: vini 24 Dhj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Komuna: Durrës
Vit prodhimi 2003, ngjyre blu e eret shum e paster si makin
dhe ne gjendje te mirr motorrike
, makina ka dy celsa
me antifur
t, pasqyra elektrike
, me klima,
radio me usb
, me dogan te paguar..
ME 160000KM......ORIGJINALE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim