Mercedes A170 Avangarde

Shitet nga: Auto Meshkurti 16 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Durrës
A 170 CDI L (version i gjate) Automatik Avantgarde,
ajer i kondicionuar,
sedilje gjisem lekure dhe me ngrohje,
disqe alumini,sensore parkimi,
mbyllje qendrore me pult,
e ardhur nga Gjermania dhe e zhdoganuar.
Ne gjendje perfekte!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim