Mercedes A 170 diesel -02

Shitet nga: endri 11 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
mjeti esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerrike
Abs Arb Kondicioner Mbyllie Elektrike Dokumentacion te rregullt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim