Mercedes A 170 cdi diesel -00

Shitet nga: flori 24 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Durrës
A class 1.7 nafte cdi ne gjendje shum te mire i sapoardhur nga zvicra me dogane te paguar
me condicione shume ekonomike dhe shum e paster
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim