Mercedes 270 cdi -01

Shitet nga: ilir 26 Sht 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Durrës
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima

KM.........: 21000

SHES E class 270 cdi advangarde
Viti 2001
Navi,
21000 kilimetra origjinale te verifikuara nga benzi
Ardhur nga jasht e perdorur vetem nga nje dor
me te gjitha dokumentat te paguara deri ne 2015
Ne gjendje prefekte motorrike xhenerike dhe vizuale
Sherbime te sapobere (vaj filtra)
2 PALE DISQE ME GOMA TE REJA TE KOMPLETUARA.
sensor parkimi
4xhama elektrik
klima tronic
tapiceri lekure e zez sh e paster-BENZ VITI 2001 NE GJENDIE SHUME TE MIRE ME LETRA TE PAGUARA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim