Mercedes 270 CDI -03

Shitet nga: C 270 CDI 23 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Durrës
AUTOMATIK KLIMA SEDILJE LEKURE SEDILJE DHE TIMON ELEKTRIK DISQE ALUMINI PASQYRA ME PALOSJE .MAKINA ESHTE NJGYR BLU METALIZATO .DHE TAPICERIA LEKUR NGJYR GRI
eshte ne gjendje te mire si motorrike dhe xhenerike, goma michelin te reja me dogan dhe letra dhe siguracion te paguar deri n gusht 2015 makina esht ne gjendje shume te mire...e gatshme te kontrollohet per te interesuarit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim