Mercedes 250 diesel -92

Shitet nga: besi 27 Tet 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Durrës
shes benz 250 nafte viti 91 me kondicioner abs xhama elektrik antifurt disqe alumini radio cd mp3.makina eshte me dokumenta te sapo paguajtura per nje vit.mund dhe te nderrohet .cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim