Mercedes 220 dizel -01 4900 EURO

Shitet nga: alfred 28 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Durrës
SHES MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI “ELEGANCE”

- SERIA " ELEGANCE "
- 2.2 CDI -NAFTE 5.5 LT/100KM EURO 4
- VITI PRODHIMIT 20/12/2001
- NGJYRA GRI METALIZATO SHUME PASTER PA GERVISHTJE
- KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIC
- PILOT AUTOMATIK
- TAPICERIA “ELEGANCE", SHUME E PASTER
- KOMPJUTER BOARD
- TIMONI ME TELEKOMANDIM DHE NGRITJE-ULJE
- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK (ME NGROHJE DHE ANTI-VERBUESE)
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- 4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
- AIRBAG(SRS), ABS, BAS, ESP
- - TIMON HIDRAULIK
- SEDILJE ME NGROHJE.
- DISQE ALUMINI 16” ORIGJINAL TE MERCEDES-BENZ SERIA "ELEGANCE" + GOMA 90%
- I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGIM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim