Mercedes - Benz -99

Shitet nga: Neri 30 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
elegance, disqe 17, kseno, xhama elektrik, radio CD mp3, 3 celsa, letra te paguara, makina ne gjendje optimale si nga ana xhenerike ashtu dhe nga ana esetike. cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim