Mercedens Benz A 140 benzine / gaz -99

Shitet nga: Aldo 20 Qer 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Durrës
Shitet A class 140 benzin/gaz . Taksat te paguara per nje vit dhe siguracion para 1 jave. Impjanti i ri shum ekonomik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim