MINI COOPER Fulllll opsionnnn 2002 1.6benz

Shitet nga: Andi 13 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Durrës
Shitet mini benzin viti 2002 ne gjendje shume te mire me te gjitha letrat shqiptare dhe tavan xhami..gati per cfaredo prove e perdorur pak ne shqipri..cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim