MERCEDES ML 270 CDI -02 Full Opsional

Shitet nga: Genti 25 Maj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Durrës
Ne gjendje super perfekte nga ana teknike. Sendilje lekure me ngrohje. Navikacion dhe impiant muzike te ampiflikuar me sub-vufer. Dogan e paguar dhe e targuar me te gjitha taksat e paguara ne daten 07 05 2014. Targa AA 040 GF. Cmimi: 6.500 euro..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim