MERCEDES E 280 AVANTGARD -04

Shitet nga: mercedes e classe 29 Nën 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Durrës
W211 viti 06|2004<209.000KM ORIGJINALE QE MUND TE VERIFIKOHEN !Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIK,
-Klima DIGITALE – 3-ZONE,( KLIMA ME 2 ZONA PARA & KLIMA DIGITALE MBRAPA)
-NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM - BAGAZHJER ME 6 CD TAPICERI LEKURE -ADVANTGARDE EDITION-DESIGNO,SEDILJE ME NGROHJE,SEDILET KOMANDIM ME BUTONA ,SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)DISQE ORIGJINALE AVANTGARDE
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE,PASQYRA FOTOCROMATIKE ME REZISTENCE,PILOT AUTOMATIK PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES),,FENERE XENON,BAXHA XHAMI, ORIGJINALE MERCEDES ,LARJE FENERESH,BORD KOMPJUTER,4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,2CELSA!MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ESHTE ME DOGANE!!!VAJ FILTRA MOTOR & KAMBIO JANE NDERRUAR!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim