MERCEDES E 220 CDI //EVO, AUTOMATIK ADVANGARDE ..

Shitet nga: Kler Motors 07 Dhj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Durrës
Shes MERCEDES-BENZ E 220 CDI EVOLUTION /// EVO
- SERIA "ADVANGARDE "
-VITI PRODHIMIT : DHJETOR 2007-MODEL 2008
-156780Km ME LIBER SHERBIMI,MAKINA KA VETEM NJE PRONAR GJERMAN
-Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC,
-Klima DIGITALE - BI-ZONE
-NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM - BAGAZHJER ME 6 CD
-TELEFON MERCEDES-BENZ
-TAPICERI LEKURE (DESIGNO) -ADVANGARDE EDITION- ( E RE)
-SEDILET KOMANDIM ME BUTONA + ME NGROHJE
-SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PILOT AUTOMATIK
-XHAMA FOTOCHROMATIC
-KIT PERDE ORIGJINALE ( MBRAPA)
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES)
-BORD KOMPJUTER
-FENERE ME BI-XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH
-4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,
-PASQYRA FOTOCHROMATIC
-12 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-Timon hidraulik, ME ULJE &NGRITJE SIPAS DESHIRES
-2 Çelës Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip (CELES KROMATO 2013)
-Sediljet e pasme të palosshme, SEDILET E MBRAPME OPSION PER FEMIJET
Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
- Disqe alumini 16 inches te Markes ``MB ///EVO- TE REJA ``, Goma të sapovendosura (90%) per 4 Stinet - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar-
--E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
-- CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim