MERCEDES C 220 CDi -04

Shitet nga: merecedes 03 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Durrës
MERCEDES-BENZ C 220 CDI - SERIA "ADVANGARDE -VITI PRODHIMIT DHJETOR 2003 -Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC .NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM .TAPICERI -ADVANGARDE SEDILET KOMANDIM ME BUTON ,SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PILOT AUTOMATIK -4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik, Ka lukun dhe pamjen e 2006 nga ana mekanike eshte ne gjndej te shkelqyer me 177 km Ngjyre e zeze pakete sporti e shum te tjera ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim