MERCEDES C 220 CDI //EVO, AUTOMATIKE, ADVANGARDE..

Shitet nga: Kler Motors 30 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Durrës
Shes MERCEDES-BENZ C 220 CDI EVOLUTION /// EVO
- SERIA "ADVANGARDE "
-VITI PRODHIMIT : 2004
-157620km
-Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC,
-Klima DIGITALE - BI-ZONE
-NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM
-TELEFON MERCEDES-BENZ
-TAPICERI -ADVANGARDE EDITION- ( E RE)
-SEDILET KOMANDIM ME BUTONA + ME NGROHJE
-MEMORY PAKET PER SEDILET E PARA
-SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PILOT AUTOMATIK
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES)
-BORD KOMPJUTER
-4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,
-8 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik, ME ULJE &NGRITJE SIPAS DESHIRES
-2 Çelës Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip (CELES KROMATO 2013)
-Sediljet e pasme të palosshme, SEDILET E MBRAPME OPSION PER FEMIJET
E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
-Disqe alumini 16 inches te Markes ``MB- TE REJA ``, Goma (80%) per 4 Stinet
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar-
--E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
-- CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim