MERCEDES C 200 CDI AUTOMATIK -00

Shitet nga: Durres 07 Tet 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Komuna: Durrës
Makina ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike,me tvsh te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim