MERCEDES-BENZ S 320 CDI ///AMG -07

Shitet nga: Kler Motors 25 Tet 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Durrës
MERCEDES-BENZ S 320 CDI ///AMG-INDIVIDUAL,
VITI 2007,
///AMG LOOK -
INDIVIDUAL SERIES,
DISTRONIC,
TAVAN PANORAMA,
KEYLESS-GO,
MERCEDES-BENZ ENTERTAINMENT SISTEM( DVD + TV +2 EKRANE LCD MBRAPA), KAMERA PRAPA & SENSORE PARKIMI,
MEMORY PAKET,
TAPICERI DESIGNO + NGROHJE& FTOHJE(AIRCLIMA) TEK SEDILET,
KIT PERDE MBRAPA DHE ANESORE ORIGJINALE,
XHAMA FOTOCHROMATIC,
------------------------------------------------MEGA FULL----------------------------------------------
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim