MERCEDES BENZ E 220 CDI -00

Shitet nga: Brahim 04 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Durrës
Mercedes Benz E220 CDI ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike xhama elektrike sendilje elektrike me lekure,navigator cd-room makina eshte me dokumenta te rregullta te paguara deri ne prill 2015 per me shume na kontaktoni :Cel:0693285669
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim