MERCEDES-BENZ C220 CDI"ELEGANCE" *AUTOMATIK*SENS..

Shitet nga: MERCEDES-BENZ C220 CDI"ELEGANCE" *AUTOMATIK*SENSORE PARKIMI* 27 Nën 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Durrës
SHES MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI “ELEGANCE” FULL OPTION

- SERIA " ELEGANCE " EDITION
- 2.2 CDI -NAFTE 5.5 LT/100KM
- VITI PRODHIMIT 1999
- 181663 KILOMETRA ORIGJINALE
- NGJYRA BLU E ERRET PERLA, SHUME PASTER PA GERVISHTJE
- KAMBIO AUTOMATIKE
- PILOT AUTOMATIK
- SENSORE PARKIMI (PARA, MBRAPA) ORIGJINAL TE FABRIKES
- TAPICERIA “ELEGANCE” EDITION , SHUME E PASTER
- CD- RADIO FM/AM - ORIGJINAL MERCEDES-BENZ AUDIO 10
- KLIMA DIGITALE ME 2 ZONA
- PASQYRAT ME PALOSJE
- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK (ME NGROHJE DHE ANTI-VERBUESE)
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- 4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
- AIRBAG(SRS), ABS, BAS, ESP
- TIMONI DHE LEVA E MARSHIT I VESHUR ME LEKURE NGA SERIA " ELEGANCE "
- TIMON HIDRAULIK
- 3 CELESA ORIGJNAL TE FABRIKES (2 ME PULT+CHIP)
- DISQE ALUMINI 15” ORIGJINAL TE MERCEDES-BENZ SERIA " ELEGANCE " + GOMA 80%
- DOGANA E PAGUAR
- I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.

- CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim