MERCEDES-BENZ C220 CDI "AVANTGARDE" *AUTOMATIK*N..

Shitet nga: MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI “AVANTGARDE” 20 Tet 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 550 EUR

Komuna: Durrës
SHES MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI “AVANTGARDE”

- SERIA " AVANTGARDE " EDITION
- 2.2 CDI -NAFTE 5.5 LT/100KM
- VITI PRODHIMIT 2001
- 185621 KILOMETRA ORIGJINALE
- NGJYRA BLU E ERRET PERLA, SHUME PASTER PA GERVISHTJE
- KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIC
- PILOT AUTOMATIK
- TAPICERIA “AVANTGARDE” EDITION , SHUME E PASTER
- NAVIGATOR - CD- RADIO FM/AM - ORIGJINAL MERCEDES-BENZ
- SISTEM NDRICIMI BIXENON, LARJE FENERASH FUNKSIONAL
- KLIMA
- SEDILJE ME NGROHJE,SEDILJE ELEKTRONIKE
- SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE
- KOMPJUTER BOARD
- TIMONI ME TELEKOMANDIM DHE NGRITJE-ULJE
- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK (ME NGROHJE DHE ANTI-VERBUESE)
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- 4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
- XHAMAT ME KOLOR BLU
- AIRBAG(SRS), ABS, BAS, ESP
- TIMONI DHE LEVA E MARSHIT I VESHUR ME LEKURE NGA SERIA "AVANTGARDE"
- TIMON HIDRAULIK
- 2 CELESA ORIGJNAL TE FABRIKES
- DISQE ALUMINI 16” ORIGJINAL TE MERCEDES-BENZ SERIA "AVANTGARDE" + GOMA 80%
- DOGANA E PAGUAR
- I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.

- CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim