MERCEDES-BENZ C220 CDI *AUTOMATIK*NAVI*SENSORE P..

Shitet nga: MERCEDES-BENZ C220 CDI *AUTOMATIK*NAVI*SENSORE PARKIMI* 16 Tet 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Durrës
SHES MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI KAMBIO AUTOMATIKE

- 2.2 CDI -NAFTE 5.5 LT/100KM
- VITI PRODHIMIT 2001
- 181284 KILOMETRA ORIGJINALE
- NGJYRA BLU I ERRET METALLIZATO
- KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIC
- PILOT AUTOMATIK
- SENSORE PARKIMI (PARA, MBRAPA) ORIGJINAL TE FABRIKES
- TAPICERIA STOF E ZEZE, SHUME E PASTER
- NAVIGATOR ORIGJINAL TE FABRIKES
- AUDIO CD - RADIO ORIGJINAL MERCEDES-BENZ
- KLIMA
- SEDILJE ELEKTRONIKE
- SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE
- KOMPJUTER BOARD
- TIMONI ME TELEKOMANDIM DHE NGRITJE-ULJE
- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK (ME NGROHJE DHE ANTI-VERBUESE)
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- 4 XHAMAT ELEKTRIKE,
- AIRBAG(SRS), ABS, BAS, ESP
- TIMON HIDRAULIK
- 2 CELESA ORIGJNAL TE FABRIKES
- CELES I TIPIT MERCEDES-BENZ 2011
- DISQE ALUMINI ORIGJINAL TE MERCEDES-BENZ SERIA "ELEGANCE" + GOMA 80%
- DOGANA E PAGUAR
- I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.

- CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim