MERCEDES BENZ C KLAS 220 , VITIT 2003 , AUTOMATI..

Shitet nga: Adriatik 23 Tet 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Durrës
Shes mercedes benz c klas i 2003 . diesel 220 . ngjyr e zez . me sensor parkimi mbrapa . nga brenda ngjyre krem . ka 1 qe ka ardhur nga anglia dekumenda dogan te paguara deri ne vitin gusht 2015 . I DISKUTUESHEM . MUND TE NDERROHET DHE ME NJE BMV X5 + DISA LEKE NUMER KONTAKTI 0695177313
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim