MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI "AVANTGARDE" KAMBI..

Shitet nga: MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI “AVANTGARDE” 16 Krr 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Durrës
SHES MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI “AVANTGARDE”

- SERIA " AVANTGARDE " EDITION
- 2.2 CDI -NAFTE 5.5 LT/100KM
- VITI PRODHIMIT 2001
- 178065 KILOMETRA ORIGJINALE
- NGJYRA GRI METALIZATO, SHUME PASTER PA GERVISHTJE
- KAMBIO MANUALE 6 MARSHE
- TAPICERIA STOF E ZEZE, SHUME E PASTER
- AUDIO CD - RADIO ORIGJINAL MERCEDES-BENZ
- KLIMA
- SEDILJE ELEKTRONIKE
- SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE
- KOMPJUTER BOARD
- TIMONI ME TELEKOMANDIM DHE NGRITJE-ULJE
- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- 4 XHAMAT ELEKTRIKE
- AIRBAG(SRS), ABS, BAS, ESP
- TIMON HIDRAULIK
- 2 CELESA ORIGJNAL TE FABRIKES
- DISQE ALUMINI ORIGJINAL TE MERCEDES-BENZ SERIA "AVANTGARDE" + GOMA 80%
- DOGANA E PAGUAR
- I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
- CMIMI ESHTE 4800 € - I DISKUTUESHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim