MERCEDES-BENZ C 200 CDI -99

Shitet nga: Kler Motors 15 Nën 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Durrës
Shes MERCEDES-BENZ C 200 CDI -
-VITI PRODHIMIT 11-1999 -MODEL 2000
-183520 KM
- KAMBIO AUTOMATIKE
-KLIMA MANUALE
-Ngjyrë BARDHE PERLA
-PILOT AUTOMATIK
-TAPICERI SHUME E MIREMBAJTUR
-PASQYRAT ME NGROHJE + ELEKTRIKE
-XHAMA ELEKTRIKE
-4x Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP
-Timon hidraulik,
-FENERE ME + ULJE - NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT
-3 CELES ME MBYLLJE NGA LARG
-Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-1 PERDORUES GJERMAN
E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
- Disqe ALUMINI 16 inches , GomA sapovendosura (80%) per 4 Stinet
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar-
E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,
---CMIMI I DISKUTUESHEM--------
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim