MERCEDES-BENZ 200 CDI -99

Shitet nga: Fati 14 Tet 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makine eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.tapiceria shume e mbajtur.gomat 20% te perdorura.eshte me letra deri ne qershor 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim