MERCEDES BENC C 220 AVANGARD -01

Shitet nga: Marsel 27 Nën 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Mercedes Benc C 220 AVANGARD nafte viti i prodhimit 2001 Ngjyre gri, me dokumenta deri ne nentor 2015 Makina eshte me kamio manuale(6 marshe) Makina nga Brenda eshte e veshur me karbon (tek marshi, afer kasetofonit dhe tek kater dyret) Kondicioner ( Klimatizator me 2-Zona) 8 Airbag,SRS,ABS,ESP,BAS... 4 Xhama elektrik,Hapje e bagazhit nga kabina Pasqyra Elektrike me Palosje dhe me nxehje Sinjale ne pasqyr Kompjuter ne Bord Komanda ne Timon Pilot Automatik/Tempomat + (Limitator Shpejtesie) Sedilje te Levizshme Elektrike Sistem Audio ka wofer 1000 wat ne bagazh qe bashk me te makines I shkon ne total 1500 wat 2 gomat e para ka dy jan qe jan vendosur te reja Mishelin, ndersa dy gomat mbrapa I ka 70% – 75% 2 celsa origjinal Ka pak dite qe makines i jan bere te gjitha sherbimet e nevojshme dhe eshte ne gjedje shume te mire motorrike dhe xhenerike eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim