MERCDES-BENZ E 300 TURBO DIESEL -99

Shitet nga: besmir 24 Sht 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
MAKINA ESHTE ME TIMON NE KRAHUN E DJATHTE ,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE
DHE XHENERIKE ! KA DISA GERVISHTJE TE VOGLA NE TRUP ! TAPICERIA ESHTE SHUME E PASTER
CDO GJE QE E KA E KA FUNKSIONALE ! SHERBIMET E KRYERA NE MUAJIN GUSHT VAJ MOTORI,VAJ KAMBJO ,FILTRAT TE GJITHE PERFSHI KONDICIONERIN! KONSUMI PER 100 KM ESHTE 8lt/100km!!
VAJI I POROSITUR NGA JASHTE + GOMINAT E SHPATULLAVE KRAHEVE !CMIMI I DISKUTUESHEM !
KASETOFON PIONER ME DVD !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim