Lanica Ypslion 1.1 benzin gaz -98 SHITUR

Shitet nga: elvis 28 Nën 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 EUR   950 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Ypsilon
shes lancia y 1.1 - 98 benzine + gaz. impiant i sapomontuar konsum minimal gjendje te mire motorike dhe xhenerike. ka vetem probleme karocerie gervishtje dhe ca demtime si ne foto. vaj filtra te nderuara cmimi 750 euro ose 100.000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim