Lancia Ypsilon 1.2 benzin -00 Okazione

Shitet nga: Renci 22 Gsh 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 999 LEK

Komuna: Durrës
makines sapo i jan ndrruar vaj / filtera / i jan kryer te gjitha sherbimet , e gateshme per cfar do lloj prove ... goma te reja shum e paster si motorr dhe nga tapiceria ... dhe shum ekonomike .. me dokumenta deri ne 2015 ... shitet per arsye emigrimi ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim