Lancia Ypsilon 1.2 Benzin -00

Shitet nga: Alban 09 Tet 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Lancia Ypsilon 1.2 Benzinë , viti 2000 , 3 porta dhe ne gjendje te mire me letra te rregullta.

Cmimi i padiskutueshëm !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim