Lanacia Ypsilon 1.2 benzin -99

Shitet nga: lancia 05 Sht 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte shum ekonomike dhe ne gjendej shum te mire ,, ka motrre te ri fare terheq shum me cdo sherbim te bere me letra dogan me targa dr te paguara deri ne dhjetor 2014 .. cmimi 1100 euro okazion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim