LAND ROVER Freelander diesel -99

Shitet nga: toni 30 Tet 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Durrës
Land Rover
FREELANDER
2.0 Nafte
me letrat e paguara dhe targa.
Sherbimet e bera
Gomat e Reja.
Tavan xhami me hapese.
kondisioner
eshte ne gjendje perfekte nga te gjitha anet.
Cmimi 3200 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim