Kia Sportage 2.0 diesel -06

Shitet nga: Erald 20 Gsh 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Durrës
Kia Sportage 2006 eshte ne gjendje perfekte i jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte shume komode.

Motorri 2.0 16V 4WD

ABS Xhama Elektrik
Alarm Pasqyra Elektrike
Mbyllje Me Pult Sendile Lëkure
AirBag Për Shoferin Sensor Drite & Shiu
AirBag Për Pasagjerin Sensorë Parkimi
CD Fenerë për mjegull
Kasetofon Disqe Alumini
Katalizator Te 4 gomat e reja
Timon Hidraulik Me Libër Shërbimesh

E mare me zero km dhe ka vetem nje pronar.

cel : 0672019112

Cmimi : 10.000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim