Kia Sorento diesel -04

Shitet nga: Gensi 11 Qer 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Durrës
Me letra te paguara per nje vit siguracjon dhe per jasht shtetit motor 2.5 4x4.shum komode dhe e rehatshme, konsumi eshte me pak se foristradat e tjera brenda qyqytetit 9 L jasht qytetit jo me shum se 7L.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim