Kamioncine benz 208.ne gjendje shume te mire pun..

Shitet nga: Bruno 25 Qer 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Durrës
Mjeti eshte ne gjendje pune dhe i jane bere te githa sherbimet.me letra te rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim