Jeep Cherokee 2.5 dizel -02

Shitet nga: renis 01 Qer 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
2.5 diesel me krah ANGLEZ ,targa te reja,letrat te paguara per 1 vit,serdile lekure me ngrohje levizje elektrike,airbage,hapje dhe mbyllje automatike me pult,xhama elektrik,kondicioner ne gjendje perfekte,impiant muzike me dvd player 8.2 litra\100km,pullbar+towbar,eshte i gatshem per cdo lloj prove,version amerikan me motor mercedes benz,me 4 goma te reja,cdo gje eshte made in usa
shitet ose nderohet
me leke ne dore 4000 euro me ndrrim cmim tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim