Jeep Grand Cherokee dizel -01

Shitet nga: jeep 22 Gsh 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Durrës
makina ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerrike.e sapo ardhur nga italia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim