Jeep Chreokee dizel -08

Shitet nga: Nazi 03 Pri 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina shume e mirembajtur rreth 70000 km , viti prodhimit 2008 ngjyre gri dogane e sapo paguar dhe me targa AA per vetem 9.500 €
e shesim per arsye largimi, me kamio automatike full optional.

mund te kontaktoni dhe ne kete nr tel 0672036600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim