Jaguar s-type benzin -04

Shitet nga: Bledi 16 Dhj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet jaguar 3.0 benzin i sapo ardhur me dogane full opsion me tv sensor parkimi dhe hapje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim